FERIE ZIMOWE 2024

Codziennie rano po ciepłym śniadaniu nasi Goście mogą pojechać do Zieleńca na narty;

To tylko 24 km do Stacji narciarskiej.

Stacja narciarska Zieleniec Sport Arena – położona w Zieleńcu na wschodnich zboczach Gór Orlickich, między Orlicą, Šerlichem, Zielonym Garbem i Masarykovą Chatą jest największym kurortem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej i jednym z największych w Polsce. Całkowita długość tras: 22 km

Całkowita przepustowość: 20 100 osób/godzinę

Po „szaleństwach ” na nartach itp. proponujemy ciepłe posiłki -godzina obiadu/obiadokolacji do uzgodnienia.

A wieczorem można podjechać do centrum Kudowy 6 km , gdzie znajduje się Basen „Wodny Świat”

.Ferie zimowe w naszym Art -Dworku z nowymi, niższymi cenami.

 😀

Pokój dwuosobowy ze śniadaniem – teraz 260 zł/doba

dostawka – 80 zł /doba

Zapraszamy również rodziny z kartą Dużej Rodziny- oferujemy 10 % zniżki na cały pobyt.( przy rezerwacji telefonicznej lub mailowej)

Tel. 519-695-866

e-mail- miroslawasmoter@gmail.com

Zapraszamy serdecznie😀

Malarstwo Artystyczne. Malarstwo Portretowe. Obrazy Olejne. Malarstwo Sakralne. Obrazy olejne na zamówienie.

GALERIA OBRAZÓW

Oferujemy profesjonalne wykonanie portretów ze zdjęć. Portret może być uniwersalnym prezentem dla bliskiej osoby- mamy/taty/babci/dziadka/brata/siostry, dla szefa, dla profesora, dla nauczyciela, dla znajomych, dla rodziców na rocznicę, dla rodziców w podziękowaniu od Młodych na weselu, na prezent ślubny, na komunie, jako prezent na walentynki. 

Jakich zdjęć potrzebujemy do wykonania portretu?

Do wykonania portretu poprosimy o wyraźne zdjęcie lub zdjęcia twarzy danej osoby/ osób. Możemy narysować portret z osobnych zdjęć. Zdjęcie cyfrowe w formacie jpg  proszę wysłać na maila. Jeżeli ktoś nie posiada zdjęć cyfrowych, to można wysłać do nas odbitkę pocztą.

Rysujemy i malujemy na papierze lub płótnie o rozmiarach  : 50×60 ,60 x80 ………

Cenę za portret  ustalamy po określeniu z zamawiającym  formatu, ilości osób na portrecie, tła, ubioru, itp.  na papierze na płótnie, wysyłka czy odbiór. Do powyższych ustaleń najlepiej od razu przysłać zdjęcie/zdjęcia do akceptacji na adres mailowy miroslawasmoter@gmail.com

Plenery malarskie

Nasz dom jest stworzony dla artystów. Jest to idealne miejsce do organizacji plenerów malarskich, indywidualnych i grupowych. Malownicza okolica, spokój i cisza sprzyjają pracy twórczej.

Serdecznie zapraszamy!